Skrydžiai

oro balionu

Grupiniai ir privatūs skrydžiai oro balionu visoje Lietuvoje su Balionautojas. Mūsų komanda visuomet pasiruošusi Tau padėti įgyvendinti Tavo ar Tau brangaus Žmogaus Svajonę – išbandyti skrydį oro balionu bet kuriame Lietuvos kampelyje!
Nori pamatyti Trakų pilį? Nemuno vingius Birštone? Jūrą? O gal savo namus Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Telšiuose, Marijampolėje ar kitame mieste? Rinkis privatų ar skrydį grupėje ir SKRENDAM!

Skrydis oro balionu yra puiki dovana tiek skrendant privačiai dviems, tiek skrendant grupėje, suteikiantis nepakartojamų įspūdžių ir prisiminimų visam gyvenimui. Mūsų profesionali ir patyrusi komanda užtikrins, kad jūsų patirtis būtų ne tik saugi, bet ir įsimintina. Įsivaizduokite, kaip ramiai sklendžiate virš Lietuvos kraštovaizdžio, stebėdami saulėtekį ar saulėlydį, kai oras nusidažo auksinėmis ir rausvomis spalvomis.

Rezervuokite savo skrydį oro balionu šiandien ir leiskitės į nuotykį, kurį prisiminsite visą gyvenimą. Skrydis oro balionu – dovana, kuri nepaliks abejingų. Mėgaukitės nuostabiu skrydžiu su Balionautojas!

Dovana - skrydis oro balionu

Medinis spalvintas rankomis kuponas skrydžiui oro balionu

Ieškai ypatingos dovanos savo mylimam žmogui, artimam draugui ar pažįstamam? Įsigyk dovanų kuponą skrydžiui oro balionu ir nustebink juos nepamirštamu nuotykiu! Mūsų skrydžiai yra ne tik unikali pramoga, bet ir tikra svajonė kiekvienam, kuris trokšta pamatyti pasaulį iš paukščio skrydžio. Mes siūlome ne tik išskirtinį – rankomis spalvintą medinį balionėlį, kuris taps puikiu prisiminimu, bet ir garantuojame nepamirštamą skrydį virš nuostabių Lietuvos kraštovaizdžių. Šis skrydis suteiks svaiginančią patirtį, džiuginančią širdį ir praturtins sielą naujais įspūdžiais. Tai dovana, kuri tikrai nustebins ir pradžiugins kiekvieną! Skraidykite su mumis ir leiskite sau bei savo artimiesiems patirti nuostabų nuotykį danguje, kuris ilgam išliks jų prisiminimuose. Dovanokite daugiau nei dovaną – dovanokite nepamirštamą patirtį!

Keleivių atsiliepimai

Daina Kaukėnaitė - Stončienė
Daina Kaukėnaitė - Stončienė
2024-06-27
rekomenduoja
Labai patiko.Ačiū! Puikus pilotas bei skrydis!
Eve Lina
Eve Lina
2024-05-29
rekomenduoja
Puikus skrydis!🤩👍 Pilotas buvo labai profesionalus, meistriškai navigavo balionu virš medžių viršūnių! 😄 Skrydis užbaigtas šampano taure su bendrakeleiviais. Tikrai dar kartą skrisčiau su Balionautoju, rekomenduoju bent kartą gyvenime išbandyti😊
Justė Klimavičiūtė
Justė Klimavičiūtė
2024-05-28
rekomenduoja
Tikrai rekomenduoju! Skridome labai ankstyvą pavasarį, kai dar ežerai užšąlę, todėl vaizdai visiškai nerealūs, o ir šalta nebuvo - balioną kaitinanti ugnis šiek tiek pašildė ir mus 🔥Juozas ir Simona labai profesionaliai suorganizavo skrydį, todėl visiškai nebaisu buvo pakilti taip aukštai, žiūrėti į tolius kabant tiesiog ore, o paskridus toliau nuo ežerų, stebėti po pievas lakstančias stirnas :) tikrai verta leistis į tokį nuotykį, o Balionautojas pasirūpins, kad viskas vyktų sklandžiai!
Giedrė Kašėtaitė Petrauskienė
Giedrė Kašėtaitė Petrauskienė
2024-05-27
rekomenduoja
Tiesiogine to žodžio prasme Balionautojo komanda pakels Jus virš kasdienybės🤩 Išbandėme skrydį virš Vilniaus miesto: įspūdžiai neįkainojami ir neišdildomi!!! Ačiū labai❤️
Sigita Bilinskiene
Sigita Bilinskiene
2024-05-19
rekomenduoja
Nepakartojama patirtis, nepamirštamos emocijos, puikiai atliekanti savo darbą komanda. Pačios geriausios rekomendacijos tiems, kas nori patirti kažką naujo ir įpatingo. Dar ne kartą leisiuosi įnepamirštamą nuotykį su jumis Balionautojai 😇❤️
Justina Brazaitė
Justina Brazaitė
2024-05-17
rekomenduoja
⭐️Vienas vienintelis žodis - Geriausi! 👏🔥❤️ prisiminimai iki širdies gelmių, amžinai ❤️
Vaida New
Vaida New
2024-05-17
rekomenduoja
Nepamirštami nuotykiai kas kart pakilus į dangų 🎈❤️‍🔥💯🥰🫡
Sandra Petrauskienė
Sandra Petrauskienė
2022-09-28
rekomenduoja
Rugsėjo 26 d. skrydis oro balionu iš Marijampolės. Ačiū puikiam pilotui Juozui Varankai už nepakartojamus įspūdžius, nuostabius vaizdus iš paukščio skrydžio 😍👍!
Gintarė Lukoševičiūtė - Vaitkienė
Gintarė Lukoševičiūtė - Vaitkienė
2021-10-10
rekomenduoja
Kai svajonės tampa realybe, o jas įgyvendinti padeda nuostabus pilotas!!! Didžiausi linkėjimai ir rekomendacijos!!! Dėkui už patirtas emocijas ♥️
Liucija Šimanskienė
Liucija Šimanskienė
2020-09-29
rekomenduoja
100% rekomenduojame. Labai operatyvi, punktuali komanda 👍 Puikios emocijos 🌎

Skrydžiai oro balionu aktyviai atliekami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Lenkijoje, Katare, Saudo Arabijoje, Maroke.

Oro balionų skrydis virš Al Ula kraštovaizdžio Saudo Arabijoje

Skrydžiai oro balionu yra mūsų didžiausia aistra. Mes ne tik mėgaujamės nuostabiais vaizdais ir jaudinančiais nuotykiais, bet ir stengiamės šia patirtimi dalytis su visais. Deja, oro balionų sezonas Lietuvoje yra per trumpas, todėl, norėdami pratęsti šią nuostabią patirtį, žiemas mielai leidžiame šiltuose kraštuose. Ten galime tęsti skrydžius ir džiaugtis gražiais orais bei naujais nuotykiais. Kas gali būti geriau nei skraidyti kiaurus metus ir patirti nepakartojamus įspūdžius? Prisijunkite prie mūsų kelionių ir pajuskite šį unikalų jausmą kartu su mumis!

438

skrydžiai iš viso

487

skrydžio valandų

5

šalys, kuriose skridome balionu

Sekite mūsų nuotykius socialiniuose tinkluose

Dovanok skrydžius, o ne daiktus!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top